OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 19.01.2020 r. II Niedziela zwykła

Dziękujemy mieszkańcom , Kazunia Bielany i Polskiego, Janowa Mikołajówki i Czeczotek za spotkania kolędowe, rozmowy, modlitwę i złożone ofiary.
Program kolędowania w tym tygodniu jest następujący:
We wtorek 21.01 Wrzosówka od ul. Wojska Polskiego 156, a drugi kapłan Wólka Czosnowska chodzi od godz. 15 od ul. Wojska Polskiego 104 do 128,.
W środę 22.01 Małocice, Jesionka od godz. 9 jeden kapłan od ul. Wojska Polskiego 67 do 103 oraz ul. Akacjowa, Wiśniowa, Kręta, Jesionowa, Nowa i Deszczowa a drugi kapłan od ul. Wojska Polskiego 2 do 65.
W czwartek 23.01 jeden kapłan od godz. 9 Augustówek nr 1-12, Prosta, Kampinoska, Jasna i 3 Maja oraz od godz. 14, a drugi kapłan Augustówek od godz. 15 ul. Spokojna i św. Huberta. W piątek 24.01 jeden kapłan Kazuń Nowy osiedle PAN od godz. 14.00 i osiedle Oaza Kampinos, a drugi kapłan od godz. 9 do 20 Kazuń Bielany ul. Osiedlowa, Klonowa, Pogodna, Rosy, Malownicza
i Zacisze.
W sobotę 25.01. kolęda dodatkowa na zapisy w zakrystii. Kto nie przyjął księdza w wyznaczonym terminie zapraszamy do zakrystii po Mszy św. w celu umówienia się na dogodny dzień i godzinę wizyty. Prosimy o sprawdzenie terminu i godziny wizyty (w gablotach informacyjnych i na stronie internetowej parafii: parafiakazun.pl)
W związku z kolędą w dni powszednie będzie Mszy św. o g. 18 tylko w poniedziałki i piątki, a w inne dni rano o g. 8.
Za tydzień 2. lutego w niedzielę przypada spotkanie komunijne.
Od soboty 18.01 do 25. 01 trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan pod hasłem Życzliwi bądźcie.