w Kazuniu 20-22 lipca

XVII Niedziela Zwykła 26.07.2020 roku

Godz.

Intencja

w int. † Zenona Godlewskiego (w rocz. urodzin)

Msza św. w Małocicach:

Dziękczynna w 5 r. ślubu Anny i Jarosława

oraz w 13 r. ślubu Agnieszki i Tomasza

z prośbą o błog. Boże

Msza św. w intencji Parafian:

1) Dziękczynna z okazji 23 rocz. ślubu

Wiktorii i Mateusza o błog. Boże

2) Dziękczynna z okazji 12 rocz. ślubu Jadwigi
     i Piotra oraz całej ich rodziny o błog. Boże

3) w int. † Mieczysława Pędzisza – 4 rocz. śm.

4) w int. † Mirosława Karczewskiego

5) w int. † Kazimiery, Wacława, Jana, Mieczysława,
Janiny Baryga, Kazimierza i Andrzeja Soja, Krystyny, Marzanny, Tadeusza Król,
Mirosława Fabisiaka, Aliny Płońskiej oraz Stanisława, Anny i Mieczysława Socha

6) w int. † Henryki i Edwarda Karpińskich

7) w int. † Hanny i Tadeusza Zielskich

w int. † Władysławy – 25 rocz. śm. oraz Czesława i Mieczysława Kowalewskich

XVI Niedziela Zwykła 19. lipca  2020 r.

Uroczystość odpustowa NMP
Szkaplerznej

• Od ubiegłego piątku 10 lipca trwała Nowenną do M.B. Szkaplerznej jako duchowe przygotowanie do uroczystości odpustowej, którą dziś przeżywamy w niedzielę 19 lipca. Dziękuję wszystkim, którzy uczestniczyli w Nowennie. Przy tej okazji dziękuję wszystkim, którzy ofiarowali piękne kwiaty ze swoich ogródków przy domu do świątyni. Bóg zapłać.
  • Uroczysta Msza św. odpustowa zostanie odprawiona dziś o godz. 1100 . W trakcie Mszy św. odpustowej będzie śpiewany Akatyst do NMP.  Po Mszy św. odbędzie się Adoracja i procesja wokół świątyni, a potem wręczenie Szkaplerzy NMP. Za udział w Liturgii można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  • Przypominamy, że w okresie wakacyjnym nie ma Mszy św. w niedzielę o godz. 12.30.
  • Uwaga! W przyszłą niedzielę 26 lipca w związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa patrona podróżujących i kierowców po mszach św. będzie możliwość poświęcenia pojazdów mechanicznych (samochody, motocykle, ciągniki, rowery itp.). Pamiętajmy więc w modlitwie o wszystkich, którzy prowadzą pojazdy, a zwłaszcza o tych, którzy przebywają na urlopach prosząc o szczęśliwą podróż.
  • Obfitości łask Bożych i opieki naszej Matki Bożej Szkaplerznej życzymy Jubilatom
    i Solenizantom. Wszystkim udającym się na wakacje życzymy udanego wypoczynku
    i bezpiecznej podróży. Wszędzie, gdzie będziemy zadbajmy o Mszę św. w niedzielę
    i codzienną, osobistą modlitwę.
    i Solenizantom. Wszystkim udającym się na wakacje życzymy udanego wypoczynku
    i bezpiecznej podróży. Wszędzie, gdzie będziemy zadbajmy o Mszę św. w niedzielę
    i codzienną, osobistą modlitwę.