Elementor #2176

XXXII Niedziela zwykła 8.11 2020 r.

WYPOMINKI ROCZNE odczytywane są w 3 sobotę miesiąca (21.11) wieczorem o godz. 17.30 przed Mszą św. W naszym Kościele można zamówić również tzw. MSZĘ ŚW. GREGORIAŃSKĄ. Jest to cykl 30 Mszy św. odprawianych w intencji jednej duszy osoby zmarłej dla uzyskania odpustu
zupełnego. Pamiętajmy, że pięknym darem serca człowieka wierzącego jest
OFIAROWANIE MSZY ŚW. W INTENCJI NASZYCH ZMARŁYCH. Po Mszy św. można w zakrystii bądź na plebanii zamówić
wypominki lub Mszę św. żałobną. Zapraszamy.
 Przypominamy, że do dnia 30.11. włącznie można zyskać odpust zupełny ofiarowany jedynie za wybraną duszę osoby zmarłej. Oprócz zwykłych warunków odpustowych należy dodatkowo nawiedzić pobożnie cmentarz i pomodlić się za zmarłych.
 W tym tygodniu w środę 11.XI przypada Święto Niepodległości – 102 rocznica odzyskania niepodległości naszej ojczyzny Polski. Pamiętajmy o modlitwie za Ojczyznę w tym niespokojnym czasie i wywieśmy przed domem flagę narodową. Porządek Mszy jest następujący: 7.30, 9.00 i 18.00 w Kazuniu, a o godz. 11.00 w Małocicach.

 Również w tę środę II-gą miesiąca przypada Nowenna do św. Józefa. Zachęcamy do składania intencji do naszego patrona.
 W dzisiejszą II- gą niedzielę miesiąca jak co roku przypada Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. W tym roku modlimy się za Republikę Środkowej Afryki. Jest to okazja aby przyjść z pomocą prześladowanym za wiarę poprzez modlitwę i ofiary. Po Mszy św. są zbierane ofiary do puszek na pomoc dla ofiar wojny domowej, która tam się trwa.
 Jest wolna intencja za tydzień w niedzielę o godz. 7.30