XXXIII Niedziela zwykła

15.11.2020 r.

• WYPOMINKI ROCZNE odczytywane są w 3 sobotę miesiąca, a więc w tę sobotę 21.11 wieczorem o godz. 17.30 przed Mszą św. W naszym Kościele można zamówić również tzw. MSZĘ ŚW. GREGORIAŃSKĄ. Jest to cykl 30 Mszy św. odprawianych w intencji jednej duszy osoby zmarłej dla uzyskania odpustu zupełnego. Pamiętajmy, że pięknym darem serca człowieka wierzącego jest OFIAROWANIE MSZY ŚW. W INTENCJI NASZYCH ZMARŁYCH.  Po Mszy św. można w zakrystii bądź na plebanii zamówić wypominki lub Mszę św. żałobną.
  • Przypominamy, że do dnia 30.11. włącznie można zyskać odpust zupełny ofiarowany jedynie za wybraną duszę osoby zmarłej. Oprócz zwykłych warunków odpustowych należy dodatkowo nawiedzić pobożnie cmentarz i pomodlić się za zmarłych.
  • Po Mszy św. jest rozdawane dla dzieci Ziarno z Ewangelią, a dla dorosłych czasopisma: Niedziela i Gość Niedzielny.
  • Życzymy parafianom i gościom spokojnej niedzieli i dobrego tygodnia oraz dużo zdrowia.
  • Zapowiedzi: Paweł Michał Głodkowski, kawaler i Magda Aleksandra Poziemska panna, oboje z Kazunia Nowego.