XXXI  Niedziela zwykła 31.10.2021 r.

• Uwaga! W tym roku w Uroczystość Wszystkich Świętych czyli jutro w poniedziałek 1. listopada Msze św. są odprawiane o godz. 7.30, 9.30, 11.00 i 18.00. Nie ma Mszy św. o godz. 12.30. Natomiast Msza św. główna zostanie odprawiona na cmentarzu o godz. 11.00. We wtork 2.11 w Dzień Zaduszny Mza św. o godz. 9.00, a później jeśli pogoda pozwoli procsja na cmentarzu i czytanie wypominek. Wypominki jednorazowe będą odczytywane 1 i 2 listopada podczas procesji na cmentarzu.
    • Po Mszy św. można w zakrystii bądź na plebanii dać na wypominki lub zamówić Mszę św. żałobną. , a wypominki roczne odczytywane są w 3 sobotę miesiąca wieczorem podczas Mszy św. o godz. 18.00. W naszym Kościele można zamówić również tzw. Mszę św. gregoriańską. Jest to cykl 30 Mszy św. odprawianych w intencji jednej duszy osoby zmarłej dla uzyskania odpustu zupełnego. Pamiętajmy, że pięknym darem serca człowieka wierzącego jest ofiarowanie Mszy św. w intencji naszych zmarłych.
    • Przy tej okazji informujemy, że na cmentarzu parafialnym w Kazuniu Bielany zostały zlikwidowane kosze na śmieci na prośbę wielu parafian. Na cmentarzach śmieci są wyrzucane do udostępnionego w tym celu kontenera, który u nas znajduje się przy 3 bramie z boku Kościoła. Jeśli ktoś nie chce tam śmieci wyrzucać proszę o zabieranie ich ze sobą.
    • W środę odbędzie się spotkanie komunijne w Kazuniu o godz. 18.45.
    • W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca. W I czwartek Msza św. w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych z rodzin naszej parafii i Adoracja, w I piątek spowiedź w Małocicach od 15.30, a w Kazuniu od 17.30. Zapraszamy dzieci rocznicowe, ministrantów, bielanki i czcicieli Najśw. Serca Pana Jezusa, w I sobotę Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP i różaniec fatimski, a w I niedzielę za tydzień 8.11 po sumie Adoracja i procesja eucharystyczna. Zapraszamy na godz. 12.15 bielanki to ich dzień służby.
    • W tę sobotę zbiórka dla ministrantów o godz. 10.30 a dla bielnek o godz. 15.
    • Serdecznie zapraszamy do włączenia się w akcję pt. Zapal Świecę Niepodległości i módl się w intencji Ojczyzny. Tak jak w latach poprzednich 11. listopada o godz. 19.18 w tysiącach polskich domów zapłoną miniatury Świecy Niepodległości i popłyną modlitwy z tysięcy domów w intencji naszej ukochanej Ojczyzny Polski. Świece są do nabycia w zakrystii.