Ogłoszenia

 

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XIII Niedziela zwykła 26.06.2022 r.

 

Ø  W piątek 24.06 rozpoczęły się wakacje dlatego życzymy wszystkim udającym się na urlopy dobrego wypoczynku. Jednocześnie przypominamy, że kościoły w Kazuniu Bielany oraz w Małocicach są otwarte również w wakacje. Serdecznie zapraszamy parafian i gości do udziału w liturgii jeśli nie planujecie wyjazdu na urlopy.

Ø  W sobotę 25.06 nasze bielanki i ministranci wraz z rodzicami oraz wikariuszem ks. Jerzym udali się na obóz w góry. Życzymy im wspaniałego wypoczynku i pięknych przeżyć. Prosimy o modlitwę za nich.

Ø  Przypominamy, że w okresie wakacji, a więc już dziś (26.06) nie ma Mszy św. o godz. 12.30.

Ø  W tym tygodniu w środę 29.06 przypada Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła, ale tradycyjnie ofiary na tacę tzw. Danina św. Piotra na utrzymanie grobów Apostołów zbierana jest dzisiaj.

Ø  1. lipca przypada I piątek miesiąca. Spowiedź w Małocicach o godz. 15.30, a o 16 Msza św. Natomiast w Kazuniu spowiedź od godz. 17.30. W tę sobota I miesiąca 2. lipca o godz. 17.10 rozpoczyna się nabożeństwo fatimskie i Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Serca Najświętszej Maryi Panny. Za tydzień natomiast 3.lipca przypada
I niedziela miesiąca i po sumie odbędzie się Adoracja i Procesja eucharystyczna. Zapraszamy bielanki i ministrantów na g. 11.

Ø  Potrzebujemy informatyka do obsługi strony internetowej naszej parafii.