Ogłoszenia

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XIV Niedziela zwykła 3.07.2022 r.

Ø  Przypominamy, że kościoły w Kazuniu Bielany oraz w Małocicach są otwarte również w wakacje. Serdecznie zapraszamy parafian i gości do udziału w liturgii jeśli nie planujecie wyjazdu na urlopy.
Jednocześnie przypominamy, że w okresie wakacji (do 28.08) nie ma Mszy św. o godz. 12.30.

Ø  W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca
i jak co miesiąc jest Msza św. w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych z rodzin naszej parafii zakończona Adoracją Najświętszego Sakramentu. Serdecznie zapraszamy w wieczór czwartkowy do naszego parafialnego Wieczernika.

Ø  W dn. 24-29 lipca odbywa się jak co roku Forum Młodych w Laskach koło Warszawy. Jest to wydarzenie organizowane dla młodzieży w wielu krajach Europy poświęcone rozwojowi relacji z żywym Bogiem, odkrywaniem talentów i szukaniu odpowiedzi na życiowe pytania. Zapisy są do 10.07, a szczegóły na str www.EMMANUEL.INFO.PL/FORUM

Ø  W tym tygodniu w piątek (8.07) rozpoczynamy Nowennę do Matki Bożej Szkaplerznej jako duchowe przygotowanie do uroczystości odpustowej, którą będziemy przeżywali 17. lipca w niedzielę.

Ø  Program Nowenny jest następujący:

piątek 8 lipca – w intencji chorych oraz cierpiących, sobota 9 lipca – w intencji osób samotnych, niedziela 10 lipca w intencji małżeństw rozbitych i niesakramentalnych, w poniedziałek 11 lipca – w intencji osób uzależnionych, we wtorek 12 lipca – w intencji zatwardziałych grzeszników, w środa 13 lipca  –  w intencji młodzieży, w czwartek­ 14 lipca – o powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii,
w piątek 15 lipca – w intencji rodzin, w sobota 16 lipca – w intencji zmarłych (w tym dniu przypada 3 sobota miesiąca i jest Msza św. zbiorowa w int. zmarłych z wypominek rocznych).  Zapraszamy.

Ø  Dziś przypada I niedziela miesiąca i po sumie odbędzie się Adoracja i Procesja eucharystyczna. Zapraszamy bielanki i ministrantów na g. 11.