Ogłoszenia

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

VIII Niedziela Wielkanocna

5.06.2022 r. Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

 

Ø  Uroczystość Zesłania Ducha Świętego kończy okres wielkanocny w Kościele, a w przyszłą niedzielę kończy się okres wielkanocnej Komunii św. Można dziś otrzymać odpust zupełny za udział w publicznym śpiewie starożytnego hymnu Veni Creator  ku czci Ducha Świętego O Stworzycielu Duchu przyjdź!

Ø  Jutro w poniedziałek jest święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła, a w czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

Ø  Dziś przeżywamy w naszej Archidiecezji Święto Dziękczynienia Opatrzności Bożej za beatyfikację kard. Stefana Wyszyńskiego i Matki Róży Czackiej i po Mszach św. jest zbiórka ofiar do puszek na dokończenie wystroju świątyni Opatrzności Bożej
w Wilanowie.

Ø  W tę środę 2-gą miesiąca przypada Nowenna do św. Józefa. Prosimy o składanie na karteczkach próśb do naszego Patrona.

Ø   Przypominamy, że nabożeństwa do Najśw. Serca Pana Jezusa w Kazuniu są codziennie po Mszy św. o g.18.30, a w niedzielę o g. 11.50. Natomiast w Małocicach jest o g. 16, a w niedzielę o g. 9.15.

Ø   Msza św. z okazji I rocznicy Komunii św. zostanie odprawiona 12. czerwca w niedzielę
o g. 12.30. Spowiedź jest w piątek 10.06 o g. 18.45.