XXVI Niedziela zwykła
29.09.2019 r.

We wtorek rozpoczynają się nabożeństwa różańcowe w Małocicach o godz. 16:00, a w Kazuniu po Mszy św. o godz. 18:30. Zapraszamy dorosłych,
a dla dzieci są przygotowane specjalne obrazki.

W związku z Listem Episkopatu Polski z okazji Nadzwyczajnego Miesiąca Misyjnego ogłoszonego przez papieża Franciszka po hasłem: Ochrzeczeni
i posłani włączmy się w misyjne inicjatywy modlitwą różańcową, ofiarowaniem swoich cierpień i krzyży
w intencji dzieł misyjnych i wsparciem materialnym.

W tym tygodniu przypadają I czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca. W I czwartek modlić będziemy się o powołania kapłańskie i zakonne
z rodzin naszej parafii. W I piątek w Małocicach spowiedź od godz.16:00, a Msza św. o godz. 16:30.
W Kazuniu spowiedź od godziny 17:30, po niej Msza św. o godz. 18:00. Zapraszamy zwłaszcza kandydatów do bierzmowania i ich rodziców. Zapraszamy serdecznie wszystkich czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa. W I sobotę bielanki i ministranci
z rodzicami mają o godz. 15.00 ognisko i pieczenie ziemniaka na zakończenie lata, a jeśli pogoda nie będzie sprzyjająca to spotkanie będzie się na Plebanii. Również w tym dniu odbędzie się Msza św. wotywna o Niepokalanym Sercu NMP w int. wynagradzającej,
a po niej Różaniec fatimski o godz. 18:30.
W I niedzielę po Sumie Adoracja Najświętszego Sakramentu i Procesja wokół świątyni. Zapraszamy bielanki do udziału w procesji, członkinie Kółka Różańcowego i panów do niesienia chorągwi.

UWAGA! 11.10 w piątek będziemy uczestniczyć w bardzo ważnym wydarzeniu w naszej parafii, którym będzie sakrament bierzmowania. Młodzież, która kończy przygotowanie do sakramentu bierzmowania ma bardzo ważne spotkania w piątek i w sobotę 4 i 5 października o godz. 19. Jest to dzień skupienia połączony ze spowiedzią i odprawą liturgiczną oraz spotkaniem organizacyjnym. Również te spotkania są obowiązkowe dla rodziców.

Obfitości łask Bożych i opieki naszej Matki Bożej Szkaplerznej życzymy Jubilatom oraz Solenizantom.

Zapowiedzi

W najbliższym czasie sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć: Łukasz Dryl kawaler zamieszkały w parafii tutejszej w Grochalach Starych i Olga Łazuga panna zam. w Firleju w parafii Przemienienia Pańskiego (zap.2)