XXVII Niedziela zwykła

4 października 2020 r.

• Uwaga! W czwartek (1.10) rozpoczęły się nabożeństwa różańcowe. W Małocicach dni powszednie o g. 16, a w Kazuniu w o 17.30. Natomiast w niedzielę w Małocicach o g. 9, a w Kazuniu o 17.30. Zapraszamy dorosłych, rodziców z dziećmi komunijnymi ministrantów, bielanki i młodzież.
  • Dziś w pierwszą niedzielę października
    w Małocicach błogosławieństwo różańców dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. z trzecich klas, a w Kazuniu  dzieci otrzymają różańce o godz. 11.
  • W środę 7.10 przypada wspomnienie liturgiczne MB Różańcowej.
  • W naszej parafii w tym tygodniu przeżywamy dwa ważne wydarzenia, a mianowicie: w najbliższy piątek o godz. 18 młodzież w liczbie 40 osób, przyjmie sakrament bierzmowania z rąk Jego Ekscelencji ks. Biskupa Tadeusza Pikusa. Natomiast w sobotę 10.10 o g. 11 grupa 10-rga dzieci przyjmie I Komunię św. Prosimy więc o modlitwę w intencji młodzieży i dzieci oraz ich rodzin. Spowiedź w czwartek: dzieci o g. 16, a młodzieży w o g.19.
  • Dziś przypada w I-szą niedzielę miesiąca po sumie Adoracja i procesji.
  • Uwaga! Za tydzień przeżywamy w naszej ojczyźnie XX Dzień Papieski. Po Mszach św. odbędą się przed świątynią zbiórki ofiar do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia tj. pomoc na stypendia dla młodzieży z ubogich rodzin.
  • Zapowiedzi: do sakr. małżeństwa przygotowują się Paweł Olczak kawaler z parafii Najśw. Ciała i Krwi Chrystusa w Legionowie i Angelika Gołębiowska panna z parafii tutejszej zamieszkała w Cybulicach Dużych. (zap.2). Prosimy o modlitwę w intencji narzeczonych.