Ogloszenia

II Niedziela Narodzenia Pańskiego

3 stycznia 2021 r.

Dzisiaj w 1 niedzielę nowego roku 3 stycznia Mszą św. żałobną o godz. 12:30 chcemy uczcić pamięć zmarłych parafian, którzy odeszli w minionym 2020 roku. Zapraszamy wszystkie rodziny pogrążone w żałobie do udziału w tej Mszy św. W tym dniu z racji I-szej niedzieli m-ca po Msza św. odbędzie się Adoracją.
Dziś jest taca gospodarcza na
remonty w naszej parafii.
W środę 6 stycznia przeżywamy Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Porządek Mszy św. jest niedzielny. Na zakończenie liturgii odbędzie się błogosławieństwo kredy i kadzidła. Ofiary za kredę i kadzidło są tradycyjnie przeznaczone na fundusz ministrantów i bielanek, a taca jest tradycyjnie przeznaczona na misje.

Za ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
 Ze względu na pandemię nie możemy przeprowadzić normalnej wizyty kolędowej, ale w poszczególne dni zapraszamy o godzinie 18:00 do kościoła mieszkańców poszczególnych ulic. Msza św. będzie sprawowana w intencji rodzin z danego dnia kolędowego a na koniec specjalne błogosławieństwo. W czasie tej Mszy można złożyć ofiarę kolędową.
 We wtorek 5.01 zapraszamy mieszkańców ul Długiej w Kazuniu
Bielany. We czwartek 7.01 ul. Wiosenna, Kwiatowa, Trakt i Polna. W