DUSZPASTERSKIE
III Niedziela zwykła
24 stycznia 2021 r.

Ze względu na pandemię nie możemy przeprowadzić normalnej wizyty kolędowej, ale w poszczególne dni zapraszamy o godzinie 18:00 do kościoła mieszkańców poszczególnych ulic. Msza św. będzie sprawowana w intencji rodzin z danego dnia kolędowego, a na koniec specjalne błogosławieństwo. W czasie tej Mszy można złożyć ofiarę kolędową.

W poniedziałek 25.01 Augustówek oraz osiedle OAZA KAMPINOS. Zapraszamy również mieszkańców innych miejscowości, którzy nie mogli odbyć spotkania kolędowego we właściwym czasie dla swojej miejscowości.

Dziś przypada Niedziela Słowa Bożego. Dlatego zachęcamy parafian i gości do sięgnięcia w zaciszu domowym do Pisma świętego, przeczytania i zagłębienia się w tekst natchniony. Można to uczynić indywidualnie, ze współmałżonkiem bądź z rodziną. Lekturę należy zakończyć wspólną modlitwą.

Dziś o godz. 9:30 zapraszamy rodziców i dzieci z Małocic przygotowujących się do I Komunii św., a o godzinie 11:00 zapraszamy rodziców i dzieci przygotowującą się do I Komunii św. z Kazunia Bielany, Kazunia Polskiego i Kazunia Nowego.