DUSZPASTERSKIE

VII Niedziela Wielkanocna 16.05.2021r.

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

W najbliższy piątek reaktywujemy spotkania grupy AA Anonimowych Alkoholików w Kazuniu Bielany w sali św. Józefa o godz. 17.30. Zapraszamy.

 W sobotę w Małocicach odbędzie się uroczystość I Komunii św. dla grupy 10-rga dzieci z IV klasy. Prosimy o modlitwę w ich intencji. Spowiedź dzieci i ich rodzin jest w piątek o godz. 19.

 W przyszłą VIII niedzielę wielkanocną (23.05) przypada Uroczystość Zesłania Ducha Świętego i tym samym kończy się okres wielkanocny. Przypominamy, że osoby, które nie były od wielu miesięcy u spowiedzi i Komunii św. (m. in. z powodu epidemii Covid 19) powinny skorzystać z takiej możliwości przez pojednanie z Bogiem w sakr. pokuty i przyjąć Komunię św. Zaniedbując spowiedź i Komunię św. wielkanocną zaciągasz przed Bogiem grzech ciężki. Przypominam, że spowiedź jest codziennie przed Mszą św. wieczorną oraz w niedzielę i kapłan czeka w konfesjonale. Zapraszamy.

 Zapowiedzi: do sakr. małżeństwa przygotowują się: Łukasz Piendras kawaler z parafii Narodzenia św. Jana Chrzciciela w Lesznie oraz Marta Krosnowska panna z parafii tutejszej zamieszkała w Kazuniu Bielany. (zap.1) Rafał Grad kawaler z parafii tutejszej zamieszkały w Kazuniu Bielany oraz Joanna Zalewska panna zamieszkała w parafii MB Królowej Polski w Cząstkowie Maz. (zap.1)