OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XII Niedziela Zwykła 20.06.2021 r.

•  Dziękujemy za kwiaty do Kościoła paniom Janeczce i Marysi i prosimy naszych parafian o ofiarowanie kwiatów ogrodowych na następną niedzielę.

• W środę przygotowanie do bierzmowania po mszy wieczornej dla 8 klas, prosimy o obecność rodziców.

• Spowiedź dla uczniów na zakończenie roku szkolnego: dla Kazunia Polskiego i Nowego w środę od 17:00 do 18:00 w Kościele. Dla uczniów z Małocic spowiedź w czwartek od 16:15 do 17:15 w kaplicy

• W ten czwartek przypada uroczystość Narodzin św. Jana Chrzciciela.

•   Uwaga! Rozpoczyna się czas wakacji i urlopów dlatego od przyszłej niedzieli 27. czerwca do ostatniej niedzieli sierpnia Msza św. o godz. 12.30 jest odwołana ze względu na czas wakacji. Natomiast Msza św. zbiorowa w intencji Parafian jest przeniesiona na godz. 11.00.

•     Zapowiedzi: do sakr. małżeństwa przygotowują się: Mateusz Pietrzak, kawaler z parafii tutejszej zam. w Kazuniu Nowym i Daria Myszk, panna z parafii św. Barbary w Twierdzy Modlin. (zap. 2).