Elementor #2724

XII Niedziela zwykła 19.06.2022 r.

Ø   Przypominamy, że od piątku trwa Oktawa Bożego Ciała i codziennie po Mszy św. jest Procesja eucharystyczna wokół świątyni.

Ø  W tym tygodniu w środę 23.06 przypada Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela i po Mszy św. jest obrzęd błogosławieństwa wianków, w piątek 24.06 uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa jest dodatkowa Msza św. w Małocicach po nabożeństwie czerwcowym. Dlatego w piątek można spożywać pokarmy mięsne. Prosimy więc nie zapomnieć o przyniesieniu wianków, a w sobotę jest Wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

Ø   W tym tygodniu w piątek 24.06 rozpoczynają się wakacje dlatego życzymy wszystkim udającym się na urlopy dobrego wypoczynku. Natomiast w sobotę 25.06 rozpoczyna się obóz bielanek i ministrantów
w górach. Życzymy im wspaniałego wypoczynku
i pięknych przeżyć. Prosimy o modlitwę z nich.

Ø   Msza św. na zakończenie roku szkolnego jest
w Kazuniu w czwartek 23.06 wieczorem o godz. 18,
a w Małocicach w piątek 24.06 o godz. 16.30. Wcześniej jest spowiedź. Zapraszamy.

Ø   Przypominamy, że osoby, które nie skorzystały ze spowiedzi wielkanocnej choć zaciągnęły grzech ciężki to jednak ciągle mają otwartą drogę do pojednania się
z Bogiem w sakramencie pokuty i pojednania. Spowiedź jest codziennie w tygodniu przed Mszą św. od godz. 17.30 i niedzielę między Mszami św.

Ø   Zapowiedzi: do sakr. małżeństwa przygotowują się: Kamil Ocipka kawaler z parafii Łomna i Monika Ostrowska panna z parafii tutejszej zamieszkała w Cybulicach Małych (zapowiedź 2.) oraz Łukasz Żulczyk kawaler i Klaudia Rydel panna oboje zamieszkali w parafii tutejszej (zapowiedź 2.)