Ogłoszenia 01.01

 

                  OGŁOSZENIA

                DUSZPASTERSKIE

II  Niedziela Narodzenia Pańskiego

 01.01.2023 r.

   Uroczystość Bogurodzicy Maryi

     Oktawa Bożego Narodzenia

o    Dziś zakończenie Oktawy Bożego Narodzenia i po sumie będzie Adoracja i Procesja eucharystycznie wokół świątyni, Zapraszamy bielanki na godz. 12.30 , osoby z Róży Różańcowej i Bractwo św. Józefa do niesienia chorągwi. Po procesji jest spotkanie Róży Różańcowej.

o    Chcemy uczcić pamięć zmarłych parafian, którzy odeszli w tym 2022 roku Mszą św. żałobną, która zostanie odprawiona uroczyście w 2 niedzielę nowego 2023 r. tj. 8.01 o g.12.30. Zapraszamy wszystkie rodziny pogrążone w żałobie do udziału w niej.

o   Od wtorku 3. stycznia rozpoczynają się wizyty duszpasterskie kolęda. Wizyty rozpoczynają się od godz. 9. W związku z tym porządek Mszy św. od 2. stycznia w tygodniu ulegnie zmianie: w poniedziałki o godz. 18, we wtorki i soboty Msze św. będą tylko rano o godz. 8.00, a w środy, czwartki i piątki rano o godz. 8.00 lub wieczorem o godz. 18.00. Program kolędowania jest następujący: we wtorek 3.01 Cybulice Duże ul. Wspólna, Kwiatowa, Sezamkowa, Leśna, oraz a drugi kapłan w Cybulicach ul. Polna, Spacerowa, Makowa, Borkowa i Partyzantów.
W środę 4.01 Cybulice Małe ul. Wiosenna, Kwiatowa, a po południu Wesoła i Kwiatowa bloki. W czwartek Cybulice Małe ul. Mazowiecka, Kasztanowa, Parkowa, Spokojna. W sobotę Grochale Stare kolęda od godz.14.

We wtorek 10.01 w Augustówku od Dębiny 1,2 i 3 a potem od 4 do 12 i następnie ul. Prosta od strony Dobrzynia, a drugi kapłan ul. Spokojna, Jesienna, Kampinoska, 3 Maja, w środę 11.01 i czwartek 12.01 Małocice i Jesionka, w sobotę 14.01 Wólka Czosnowska, Wrzosówka i Janów Mikołajówka. Wizyty kolędowa rozpoczynają się od godz. 9 rano.

 

o    W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W I czw. o godz. 18.30 Adoracja, na która gorąco zapraszamy, w I piątek przypada Uroczystość  Objawienia Pańskiego (Trzech Króli)
i porządek Mszy jest taki jak w niedzielę. Po liturgii będzie obrzęd błog. kredy i kadzidła. W tym dniu jak co roku ofiary na tacę są przeznaczone na dzieła misyjne. Po sumie na Plebanii w Sali św. Józefa mają doroczne spotkanie opłatkowe ministranci, bielanki i ich rodzice. Podczas spotkania, które  jest obowiązkowe będą niespodzianki m. in. nagrody za udział w roratach. W I sobotę Różaniec fatimski jest ze względu na kolędę rano o godz. 7.15, a o godz. 8 Msza św.