Ogłoszenia 02.07

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XIII Niedziela zwykła 2.07.2023 r.

o          W tym tygodniu przypada I czwartek oraz I piątek miesiąca. W I czwartek jest Msza św. w intencji powołań kapłańskich i zakonnych z rodzin naszej parafii i Adoracja w tej intencji. Natomiast w I piątek miesiąca jest w Małocicach spowiedź o g. 15.30 a o g. 16 Msza św. W Kazuniu spowiedź od g. 17.30. Zapraszamy. Uwaga po Mszy św. w piątek jest Adoracja i Litania do Najśw. Serca Pana Jezusa oraz rozpoczynamy Nowennę do Matki Bożej Szkaplerznej, która ma za zadanie przygotować nas duchowo do święta parafii. Będzie to uroczystość odpustowa ku czci MB Szkaplerznej w niedzielę 16 lipca.

o          Program Nowenny jest następujący: piątek 7 lipca – w intencji chorych oraz cierpiących, sobota 8 lipca – w intencji osób samotnych, niedziela 9 lipca – w intencji małżeństw rozbitych i niesakramentalnych, poniedziałek 10 lipca – w intencji osób uzależnionych, wtorek 11 lipca – w intencji zatwardziałych grzeszników, środa 12 lipca – w intencji młodzieży, czwartek­ 13 lipca – o powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii, piątek 14 lipca – w intencji rodzin, sobota 15 lipca – w intencji zmarłych, (w tym dniu przypada 3 sobota miesiąca i jest Msza św. w int. zmarłych z wypominek rocznych). Codziennie po Mszy św. wieczornej od godz. 1830 jest Adoracja Najśw. Sakramentu i modlitwa różańcowa. Nabożeństwo kończymy Apelem Jasnogórskim około godz. 1930.

o          W niedzielę główna Msza św. odpustowa jest o godz. 11, a po niej jest Adoracja i Procesja wokół świątyni, po której będzie możliwość otrzymania odpustu zupełnego i przyjęcia Szkaplerza Matki Bożej. zapraszamy.

o          W dniu odpustu 16. lipca w niedzielę organizowany jest po Mszy św. Piknik parafialny. Program pikniku jest bardzo bogaty. Na początku młodzieżowa orkiestra denta zagra koncert pieśni maryjnych i muzyki poważnej, a potem muzyki rozrywkowej. Będzie wiele atrakcji dla dzieci ,młodzieży i dorosłych, degustacja różnych potraw na gorąco i na słodko, a także wiele niespodzianek i „zwrotów akcji”.  Zapraszamy więc parafian, gości i przyjaciół naszej świątyni do udziału w modlitewnym czuwaniu w intencji naszej parafii. Zapraszamy bardzo serdecznie.

o         Dziś z racji I niedzieli miesiąca po Sumie jest Adoracja i procesja wokół świątyni. Zapraszamy bielanki, ministrantów i Róże Różańcową, która ma po procesji spotkanie.

o         Uwaga! Rozpoczyna się okres wakacyjny i w związku z tym do ostatniej niedzieli sierpnia włącznie (27.08) nie ma Mszy św. o g. 12.30. Pozostałe godziny Mszy św. są bez zmian.