Ogłoszenia 03.09

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  XXII Niedziela zwykła

3.09.2023 r.

v   W najbliższy I czwartek miesiąca (7.09) przypada jak co miesiąc dzień modlitwy w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych z rodzin naszej parafii oraz po Mszy św. jest w Adoracja.   

v   W najbliższy piątek (8.09) przypada Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny – Matki Bożej Siewnej. Jest to dzień dziękczynienia za tegoroczne zbiory. Mszę św. odbędą się w Małocicach o godz. 10:00, a w Kazuniu o godz. 18. Po liturgii odbędzie się obrzęd błogosławieństwa ziarna siewnego i nasion. Zapraszamy wszystkich pracujących na roli, w ogrodach i sadach do udziału w modlitwie dziękczynnej w tych ważnych intencjach i podziękowania Bogu za tegoroczne zbiory.

v   W piątek wieczorem o g. 19.00 w Kazuniu odbędzie się bardzo ważne spotkanie dla kandydatów do bierzmowania i ich rodziców.

v   Za dwa tygodnie w niedzielę 17 września w Małocicach przypada Uroczystość odpustowa ku czci Podwyższenia Krzyża Świętego. Zapraszamy więc na Mszę św. o godz. 9:30.

v   W przyszłą niedzielę (10.09) taca jest przeznaczona na potrzeby Seminarium Duchownego w Warszawie.

v    Przypominamy, że w sobotę 9 września na Plebanii wracają zbiórka dla ministrantów o g. 10.30, a dla bielanek o g. 15.

v    Uwaga! Dziś 3.09 powraca stały porządek Mszy św. w niedziele tzn. o g. 12.30. I w związku z tym po sumie z racji I niedzieli m-ca odbędzie się procesja wokół świątyni i spotkanie Róży różańcowej. Zapraszamy do udziału w procesji panie do niesienia różańca, panów do niesienia chorągwi i bielanki bo to ich miesięczny dzień dyżuru.

 

v    Zapowiedzi. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Grzegorz Garczyński kawaler zamieszkały w parafii św. Jadwigi Śląskiej w Odrzywole i Magda Salwoska panna z parafii tutejszej zamieszkała we Wrzosówce zapowiedź 1. Prosimy o modlitwę w intencji narzeczonych.