Ogłoszenia 04.09

XXIII Niedziela zwykła 4.09.2022 r.

Ø    W tym tygodniu w czwartek 8.09 przypada Święto Narodzenia Najśw. Maryi Panny Matki Bożej Siewnej Msza św. w Małocicach w kaplicy o godz. 10:00, natomiast w Kazuniu o godz. 18:00. Msze św. będą połączone z błogosławieństwem ziarna siewnego i nasion. Zapraszamy bardzo serdecznie wszystkich rolników, sadowników i ogrodników.

Ø   Przypominamy, że od dzisiejszej niedzieli powraca Msza św. o godz. 12.30. Przy okazji przypominamy, że w okresie wakacyjnym już od kilku lat nie ma Mszy św. o godz. 12.30 od ostatniej niedzieli czerwca do ostatniej niedzieli sierpnia włącznie.

Ø   Uwaga pierwszoklasiści! W związku z nowym rokiem szkolnym w przyszłą niedzielę za tydzień (11.09) zapraszamy najmłodszych uczniów klas pierwszych na Mszę św. o g. 11.

Prosimy was i rodziców  o przyniesienie tornistrów oraz waszych przyborów szkolnych. Zostaniecie pobłogosławieni na początku waszej edukacji w szkole.

Ø   Spotkanie powakacyjne dla ministrantów jest w sobotę o godz. 10.30, a dla bielanek o 15.

Ø   W przyszłą niedzielę taca przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Warszawie.

Ø   Spotkanie dla młodzieży i rodziców, którzy rozpoczynają przygotowanie do przyjęcia sakramentu bierzmowania jest w ten piątek     o g. 18.45.

Ø   Jest możliwość na zgłoszenie się do wyjazdu na Światowe Dni Młodzieży w sierpniu 2023 roku.

Ø    Dziś w I niedzielę po Sumie Adoracja Najświętszego Sakramentu i Procesja wokół świątyni. Zapraszamy bielanki na godz. 12.30 bo to dzień ich dyżuru miesięcznego.