Ogłoszenia 04.12

 

                OGŁOSZENIA

           DUSZPASTERSKIE

II  Niedziela Adwentu 4.12.2022 r.

o   W tym tygodniu przypada w czwartek 8. grudnia uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Zapraszamy na Mszę św. rano o g. 6.45.

o    W II-gim  tygodniu Adwentu od piątku rozpoczynamy Rekolekcje, które potrwają do przyszłej niedzieli 11. grudnia. Program rekolekcji jest następujący: W piątek (9.XII) w Kazuniu są Msze św. o godz. 9.00 rano  i 18.00 wieczorem, a w Małocicach o godz. 11.30. Również w piątek o godz. 19 jest w Kazuniu spotkanie przygotowujące do bierzmowania.
W sobotę (10.XII) jest dzień spowiedzi

i o godz. 6.45 nauka na Roratach poprzedzona Godzinkami o Niepokalanym Poczęciu NMP
o godz. 6.20, następnie w Kazuniu spowiedź od godz. 8.30 i Msza św. o godz. 9, w Małocicach spowiedź od godz. 11.00 i Msza św. o godz. 11.30 oraz wieczorem w Kazuniu spowiedź od godz. 17.30 i Msza św. o godz. 18.00. W niedzielę (11.XI) zakończenie rekolekcji i Msze św. tak jak co tydzień. 

o    Msze św. roratnie ku czci Najśw. Maryi Panny są w we wtorki, czwartki i soboty o godz. 6.45, a w sobotę są poprzedzone Godzinkami o godz. 6.20. Uwaga! Dla dzieci są specjalne niespodzianki; jest przygotowany program adwentowy, który zostanie poprowadzony przez Joachima ojca Maryi, a dziadka Pana Jezusa.

o   Jeśli ktoś może ofiarować duże choinki do świątyni to prosimy o pilny kontakt.

o   W ramach postanowień adwentowych chcemy stworzyć grupę dorosłych ministrantów. Zapraszamy więc po Mszy św. do zakrystii  mężczyzn, którzy chcieliby służyć przy ołtarzu.  

o   W zakrystii można pobrać Opłatki na stół wigilijny. Ofiary za nie są przeznaczone na utrzymanie Kościoła.

 

o  Dziś w I niedzielę miesiąca po Sumie Adoracja, Procesja i spotkanie Róży Różańcowej z wymianą tajemnic