Ogłoszenia 06.08

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  XVIII Niedziela zwykła

6.08.2023 r.

o  Trwają Światowe Dni Młodzieży w Portugalii.
Z naszej parafii wyruszyła grupa pielgrzymów z wikariuszem ks. Jerzym. Pamiętajmy o nich w modlitwie.

o  Dziś przypada I niedziela miesiąca a więc po Sumie odbędzie się Adoracja i procesja dziękczynna za Dar Eucharystii.

o   W miniony czwartek i piątek gościliśmy w naszej parafii pielgrzymów z diecezji ełckiej. Dziękuję parafianom za udzielenie gościny. Pamiętajmy więc w modlitwach o wszystkich pielgrzymach bo oni modlą się za nasze rodziny i parafię, a wędrują w wielkim trudzie do tronu Jasnogórskiej Pani i Królowej Polski.

o  W najbliższą środę 2-gą miesiąca przypada Nowenna do św. Józefa. Zachęcamy do wpisywania intencji i zostawienia ich pod chórem przy figurce św. Józefa. W tych intencjach będzie Msza św.

o   We wtorek rozpoczął się sierpień miesiąc ważnych wydarzeń historycznych m. in. 79 rocz. Powstania Warszawskiego czy 103 rocz. Bitwy Warszawskiej. Niech więc na prośbę Episkopatu Polski wyrazem naszej pamięci i miłości do Ojczyzny będzie jak co roku powstrzymanie się od picia alkoholu w tym miesiącu i modlitwa w intencji Polski i tych, którzy za jej wolność polegli.

o  Za tydzień w niedzielę w zakrystii po Mszy św. prosimy o odbieranie grafików modlitw nowej Róży Różańcowej Rodziców za Dzieci.

 

o  Obfitości łask Bożych i opieki naszej M B Szkaplerznej życzymy wszystkim Jubilatom i Solenizantom. Wszystkim życzymy dobrej pogody, udanego wypoczynku a udającym się na wakacje bezpiecznej podróży.