Ogłoszenia 06.11

 

                 OGŁOSZENIA

DUSZPASTERSKIE

XXXII  Niedziela zwykła

6.11.2022 r.

 

o     Jest możliwość zapisania się jeszcze do Dzieła misyjnego o nazwie Adopcja Serca dzieci afrykańskich (w zakrystii są formularze). 

 

o    Po Mszy św. można w zakrystii bądź na plebanii dać na wypominki lub zamówić Mszę św. żałobną.  WYPOMINKI ROCZNE odczytywane są w 3 sobotę miesiąca wieczorem o godz. 17.20 przed Mszą św. o godz. 18.00. Pamiętajmy, że piękny dar serca człowieka wierzącego jest OFIAROWANIE MSZY ŚW.
W INTENCJI NASZYCH ZMARŁYCH.  Zapraszamy. Jednocześnie przypominamy, że od 1 do 8.11 jest możliwość uzyskania odpustu zupełnego za zmarłych pod zwykłymi warunkami. Dusze w czyśćcu cierpiące z naszych rodzin czekają cały rok na te dni aby ich wyzwolić z cierpienia.

 

o    W tym tygodniu w piątek 11. listopada przypada 104. rocznica odzyskania niepodległości. Nie zapomnijmy przygotować i wywiesić flagi. Jest to święto narodowe i dzień wolny od pracy dlatego jest okazja aby wypocząć ale też zapraszamy do udziału w nabożeństwach w intencji naszej Ojczyzny. Msze św. są: rano o godz. 9.00 i wieczorem o godz. 18.

 

o    W przyszłą niedzielę II-gą miesiąca jak co roku przypada Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Po Mszach św. przed świątynią będą zbierane ofiary w tym roku na pomoc dla Kościoła na Ukrainie.

 

 

o    Bezpośrednio po Sumie z racji I niedzieli miesiąca jest Adoracja i Procesja wokół świątyni.