Ogłoszenia 08.01

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Niedziela Chrztu Pańskiego 8.01.2023 r.

I  Niedziela zwykła

o   Dziś w niedzielę Chrztu Pańskiego kończymy okres Narodzenia Pańskiego, a rozpoczynamy Okres Zwykły w ciągu roku, który potrwa do Środy Popielcowej 22 lutego. Dziękujmy Bogu za dar sakr. chrztu, przez który zostaliśmy włączeni do wspólnoty Kościoła i życia w stanie łaski uświęcającej poprzez życie sakramentalne.

o    Od tygodnia trwają wizyty duszpasterskie kolęda. W związku z tym porządek Mszy św. w tygodniu w styczniu uległ zmianie: w poniedziałki Msza św. jest o godz. 18, we wtorki i soboty Msze św. są tylko rano o godz. 8.00, a w środy, czwartki i piątki rano o godz. 8.00 lub wieczorem o godz. 18.00. Dziękujemy mieszkańcom Cybulic Dużych, Cybulic Małych, Cybulic oraz Grochal Starych za przyjęcie kolędy, wspólną modlitwę i ofiary złożone na Kościół. Bóg zapłać! Program kolędowania jest następujący:   We wtorek 10.01 w Augustówku od Dębiny 1,2 i 3 a potem od 4 do 12 i następnie ul. Prosta od strony Dobrzynia, a drugi kapłan ul. Spokojna, Jesienna, Kampinoska, 3 Maja, w środę 11.01 i czwartek 12.01 Małocice i Jesionka, w sobotę 14.01 Wólka Czosnowska, Wrzosówka i Janów Mikołajówka. We wtorek 17.01 kolęda będzie w Kazuniu Nowym od ul. Sadowej, Gwiaździsta, Lawendowa, Złota, Zielona, Kwitnąca, Dolna i Warszawska, a drugi kapłan ul. Główna, Topolowa, Boczna i Marymoncka. W środę 18.01 Sady, ul. Ordona i Fort Ordona w czwartek 19.01  Kazuń Nowy Osiedle PAN, w sobotę 21.01 Czeczotki ul. Magnolii, Akacjowa, Konwalii Słoneczna,, Brzozowa, a drugi kapłan ul. Cicha, Poziomki, Owocowa, Zorzy Polarnej i Różana.  Ofiary składane dobrowolnie z okazji kolędy są przeznaczone na budowę nowego ogrodzenia wokół świątyni w Kazuniu, a w Małocicach na nowy piec gazowy. Wizyty kolędowa rozpoczynają się od godz. 9 rano.

 

o    W tym tygodniu przypada Nowenna do św. Józefa.