I Niedziela Bożego Narodzenia

Święto świętej Rodziny 27. grudnia 2020 r.

Jutro w drugi dzień świąt w Oktawie Narodzenia Pańskiego w święto św. Szczepana Msze św. są w porządku niedzielnym, a na zakończenie liturgii mszalnej odbędzie się tradycyjny staropolski zwyczaj, którym jest obrzęd błogosławieństwa owsa. Prosimy rolników o przyniesienie do świątyni ziarno owsa. Jutro również jak co roku ofiary na tacę przeznaczone są na potrzeby KUL-u. o Chcemy uczcić pamięć zmarłych parafian, którzy odeszli w 2020 roku Mszą św. żałobną, która zostanie odprawiona uroczyście w 1. niedzielę nowego roku 3.01 o godz. 12.30. Zapraszamy wszystkie rodziny pogrążone w żałobie do udziału w tej Mszy św.
o Uwaga! W tym roku ze względu na epidemię Covid 19 wizyty duszpasterskie nie odbędą się. W styczniu natomiast codziennie będzie odprawiana Msza św. w
intencji parafian z wyznaczonej miejscowości oraz ulicy. Zapraszamy w określonym dniu mieszkańców wyznaczonych miejscowości i ulic do przybycia na Mszę św. w Kazuniu bądź Małocicach. Jeśli ktoś jednak pragnie spotkania kolędowego indywidualnie w swoim domu jest możliwość umówienia się z księdzem. Pod chórem na stoliku można zabrać kartkę kolędową, na której trzeba wpisać adres rodziny i numer telefonu, a następnie przekazać tę kartkę dla księdza.

o W czwartek 31 .12 na zakończenie starego roku zostanie odprawiona Msza św. o godz. 18.00 zakończona Adoracją Najśw. Sakramentu z modlitwą dziękczynnobłagalną. Zapraszamy.
o I piątek przypada nowy rok 2021 i Uroczystość Bogurodzicy Maryi oraz Światowy Dzień Modlitwy o Pokój. Jednocześnie przypominamy, że w tym dniu tradycyjnie nie ma Mszy św. porannej o godz. 7.30, a pozostały porządek Mszy św. jest bez zmian