Ogłoszenia 11.12

DUSZPASTERSKIE

III  Niedziela Adwentu Gaudete 11.12.2022 r.

o    Dziś kończymy rekolekcje i dziękujemy ojcu Adamowi Malakowi za trud ich poprowadzenia i podzielenie się swoją wiarą. Bóg zapłać!

o   tym tygodniu we wtorek 13. grudnia przypada 41 rocznica wprowadzenia stanu wojennego. Pamiętajmy w modlitwie o poległych w tym czasie.

o    Przypominamy, że Msze św. roratnie ku czci Najśw. Maryi Panny są w we wtorki, czwartki i soboty o godz. 6.45, a w sobotę są poprzedzone Godzinkami o godz. 6.20.

o   W tę środę o godz. 18.45 jest spotkanie przygotowujące do I Komunii św., a piątek o godz. 19.00 spotkanie do bierzmowania. Obydwa spotkania odbywają się w Małocicach.

o  W środę o godz. 18.00 przypada Nowenna do św. Józefa.

o  W tę sobotę III-cią miesiąca przypadają wypominki roczne, które uwaga będą odczytywane już od godz. 6 rano, a po nich będą Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP i po nich Roraty.

o   W ramach postanowień adwentowych chcemy stworzyć grupę dorosłych ministrantów. Zapraszamy więc po Mszy św. do zakrystii  mężczyzn, którzy chcieliby służyć przy ołtarzu.

o   W zakrystii można pobrać Opłatki na stół wigilijny. Ofiary za nie są przeznaczone na utrzymanie Kościoła.

o  Dziś przed świątynią bielanki rozprowadzają ozdoby choinkowe pierniczki, z których ofiary przeznaczone są m. in. na obóz wakacyjny.