IV Niedziela Wielkanocna

• Dzisiaj Niedzielą Dobrego Pasterza rozpoczynamy TYDZIEŃ MODLITW

O POWOŁANIA DO KAPŁAŃSTWA

I ŻYCIA KONSEKROWANEGO.

• Od 20.04 wg zaleceń rządu i Episkopatu Polski w liturgii Mszy św. może uczestniczyć więcej osób. W naszym Kościele w Kazuniu 40, a w Małocicach 20. Pamiętajmy obowiązkowo o założeniu maski.

• W związku z tym zaleceniem w maju serdecznie zapraszamy od piątku przed wieczorną Mszą św. o godz. 17.30 na Adoracja Najśw. Sakramentu i Nabożeństwa majowe. W Małocicach majowe jest o godz. 16. Intencją szczególną nabożeństw w tym roku jest prośba o wstawiennictwo u Matki Bożej w intencji ustanie epidemii i prośba o ustanie klęski suszy i obfite opady życiodajnego deszczu.

• W tym tygodniu w I czwartek m-ca przypada Msza św. w int. powołań kapłańskich i zakonnych z rodzin naszej parafii i Adoracja Najśw. Sakr. w tej intencji.

• W piątek 8.05 przypada uroczystość głównego patrona Polski św. Stanisława ze Szczepanowa biskupa i męczennika.

• Za tydzień w przyszłą niedzielę 10. maja zapraszamy rodziców i dzieci na spotkanie dotyczące przygotowań do I Komunii św.

W Małocicach o godz. 9.30, a w Kazuniu o godz. 11.00.

• Dziś w I niedzielę m-ca Adoracja po Sumie.