Ogłoszenia 13.08

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  XIX Niedziela zwykła 

13.08.2023 r.

o  Dziś przypada z racji 13 dnia miesiąca nabożeństwo fatimskie, a więc po wieczornej Mszy św., która jest o godz. 18 odbędzie się Procesja Różańcowa z figurą MB Fatimskiej w intencji pokoju na świecie. Zapraszamy czcicieli Matki Bożej.

o  We wtorek 15. sierpnia przypada Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i porządek Mszy św. jest taki jak w niedzielę.

o  W tę sobotę 19.08 wieczorem przybędzie do naszej parafii Pielgrzymka Piesza do Gierzwałdu. Pielgrzymi nocują w Małocicach. Pamiętajmy więc w modlitwach o nich bo oni modlą się za nasze rodziny i parafię a wędrują w wielkim trudzie z Warszawy od Grobu błog. Jerzego Popiełuszki kapłana i męczennika do Sanktuarium na Warmii modląc się w intencji polskich rodzin.

o  W tę sobotę (19.08) również 3-cią miesiąca przypada Msza św. w intencji naszych zmarłych z wypominek rocznych, które będą czytane od godz. 17.20.

o  Dziś w zakrystii po Mszy św. prosimy o odbieranie grafików modlitw nowej Róży Różańcowej Rodziców za Dzieci.

 

o  Obfitości łask Bożych i opieki naszej M B Szkaplerznej życzymy wszystkim Jubilatom i Solenizantom. Wszystkim życzymy dobrej pogody, udanego wypoczynku a udającym się na wakacje bezpiecznej podróży.