Ogłoszenia 13.11

 

                 OGŁOSZENIA

            DUSZPASTERSKIE

XXXIII  Niedziela zwykła

  13.11.2022 r.

 

o      Dziś w II-gą niedzielę miesiąca listopada jak co roku przypada Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Po Mszach św. przed świątynią są zbierane ofiary w tym roku na pomoc dla Kościoła
na Ukrainie. 

 

o    Po Mszy św. można w zakrystii bądź na plebanii dać na wypominki lub zamówić Mszę św. żałobną.  WYPOMINKI ROCZNE odczytywane są w 3 sobotę miesiąca wieczorem o godz. 17.20 przed Mszą św. o godz. 18.00. tj. w TĘ SOBOTĘ 19.11. rozpoczynamy nowy cykl wypominków rocznych. Zapraszamy.

 

o    W środę odbędzie się spotkanie komunijne w Kazuniu o godz. 18.30,
a w piątek w Małocicach spotkanie do bierzmowania o godz. 19.

 

o     Za tydzień w Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata przeżywamy ostatnią niedzielę roku liturgicznego, a za dwa tygodnie rozpoczynamy Adwent.

 

 

o    Organizatorzy Różańca do Granic oraz Wielkiej Pokuty i Polski pod Krzyżem organizują Czuwanie modlitewne w Wigilię Uroczystości Chrystusa Króla z Aktem Przyjęcia Chrystusa za Króla i Pana Odbędzie się ono w Niepokalanowie wieczorem od godz. 16. Szczegółowy program jest udostępniony w gablotach info.