Ogłoszenia 14.05

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

VI Niedziela Wielkanocna 14.05.2023 r.

 

·      Dziś w niedzielę rozpoczynają się Kwartalne Dni Modlitw o Urodzaje. W środę 17.05 odbędzie się nabożeństwo o urodzaje i procesja do świątyni. Zapraszamy rolników, ogrodników i sadowników pod Krzyż przy ulicy Jeziornej wieczorem o godz. 17.20.

 

·      W środę jest o godz. 18.30 spotkanie komunijne w Kazuniu oraz spotkanie komunijne o godz. 19 w Małocicach. Natomiast w piątek od godz. 19 w Małocicach jest spowiedź dzieci komunijnych i ich rodzin, a na godz. 20.15 jest przesunięte spotkanie dla młodzieży do bierzmowania w Małocicach.
 

·      W tym tygodniu we wtorek 16.05 przypada uroczystość św. Andrzeja Boboli męczennika patrona Polski i Metropolii Warszawskiej. Liturgia centralna odbędzie się w Sanktuarium Jego na Mokotowie przy ul. Rakowieckiej o godz. 18. Zapraszamy.

·      Za tydzień w VII niedzielę wielkanocną przypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, a w piątek rozpoczyna się Nowenna do Ducha Świętego.

·      Uwaga. Rocznica I Komunii św. dla dzieci z 4 klas ze szkół z Kazunia Polskiego , Nowego i Małocic odbędzie się za miesiąc w dniu 18.06 w niedzielę o godz. 11.00 w Kazuniu, a spowiedź dzieci i ich rodzin będzie w piątek wieczorem od godz. 18.45 po nabożeństwie czerwcowym.

·       W tę sobotę 20. maja o godz. 11. przeżywamy w naszej parafii uroczystość I Komunii św. w Małocicach, do której przystąpi 18-ro dzieci. Od niedzieli dzieci rozpoczynają Biały Tydzień. Prosimy o modlitwę za dzieci i ich rodziny.

 

·      Zapowiedzi. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się Piotr Szybicki kawaler i Julia Luiza Mielczarek panna oboje z parafii p. w. św. Józefa w Legionowie. Zapowiedź 1.