VIII Niedziela Wielkanocna 31.05.2020 r. Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

o   Dziś obchodząc Uroczystość Zesłania Ducha Świętego kończymy Okres Wielkanocny. Przypominamy, że można już skorzystać ze spowiedzi i przyjąć Komunię św.

o       Zapraszamy od jutra przed wieczorną Mszą św. o g. 17.30 na nabożeństwa czerwcowe, a w Małocicach o g. 16.

o   Przypominamy, że w czwartki po  nabożeństwie czerwcowym odbywa się
w Kazuniu Adoracja Najśw. Sakramentu
w intencji dziękczynnej za ustanowienie Eucharystii oraz przebłagalnej za jej odrzucanie i niepraktykowanie przez parafian w niedzielę
i święta. Gorąco więc zapraszamy do udziału
w tej tak ważnej intencji dziękczynnej oraz przebłagalnej.

o    W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach i spowiedzi.
W sobotę po Mszy św. o 18.30 jest różaniec fatimski, a w niedzielę po sumie Adoracja.

o    Za tydzień 7. czerwca przypada Święto Dziękczynienia i po Mszach św. jest zbiórka ofiar do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej w Wilanowie.

o  Organista parafii Jerzy oraz jego żona Karolina serdecznie zapraszają dzieci i młodzież na indywidualną naukę śpiewu, gry na pianinie i organach oraz grupowe zajęcia z teorii muzyki, podstaw kompozycji i aranżacji. O szczegóły można się dowiedzieć telefonicznie pod numerami, wskazanymi w gablotach.

o    Zapowiedzi. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się Arkadiusz Bogusz kawaler zamieszkały w miejscowości Oleksianka w parafii Latowicz koło Mińska Mazowieckiego i Martyna Połeć panna z parafii tutejszej zamieszkała w Cybulicach Małych (zap.1.). Ktokolwiek słyszałby o przeszkodach kanonicznych między nimi proszony jest o zgłoszenie tego w kancelarii parafialnej.  Prosimy o modlitwę w intencji narzeczonych.