Ogłoszenia 15.01

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

15.01.2023 r. II  Niedziela zwykła

o    W tym tygodniu rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan pod hasłem „Czyńcie dobro; szukajcie sprawiedliwości ”. Pamiętajmy o odpowiedzialności za jedność wyznawców Chrystusa w modlitwach osobistych a zwłaszcza podczas Mszy św.

o   Trwają wizyty duszpasterskie kolęda.
Dziękujemy mieszkańcom Augustówka, Małocic, Jesionki, Wólki Czosnowskiej, Wrzosówki i Janowa Mikołajówki za przyjęcie kolędy, wspólną modlitwę i ofiary złożone na Kościół. Bóg zapłać!
Program kolędowania w tym tygodniu jest następujący:   We wtorek 17.01 kolęda będzie w Kazuniu Nowym od ul. Sadowej, Gwiaździsta, Lawendowa, Złota, Zielona, Kwitnąca, Dolna i Warszawska, a drugi kapłan ul. Główna, Topolowa, Boczna i Marymoncka. W środę 18.01 Sady, ul. Ordona i Fort Ordona w czwartek 19.01  Kazuń Nowy Osiedle PAN,
w sobotę 21.01 Czeczotki ul. Magnolii, Akacjowa, Konwalii, Słoneczna, Brzozowa,
a drugi kapłan ul. Cicha, Poziomki, Owocowa, Zorzy Polarnej i Różana.
We wtorek 24.01 Kazuń Bielany i Polski ul. Długa od kościoła do nr 90 jeden kapłan,
a drugi od nr 94 do lasu, w środę 25.01 Kazuń Bielany i Polski ul. Jeziorna, ul. Działkowa
i Modrzewiowa, w czwartek 26.01 Kazuń Bielany ul. Wiosenna, Kwiatowa, Sosnowa, Wrzosowa i Świerkowa, w sobotę 28.01 Kazuń Bielany i Polski ul. Ogrodowa, Leśna, Widok i Szkolna jeden kapłan, a drugi ul. Kampinoska, Szyszkowa, Jutrzenki, Wąska i Krótka. Ofiary składane dobrowolnie z okazji kolędy są przeznaczone na budowę nowego ogrodzenia wokół świątyni w Kazuniu. Wizyty kolędowa rozpoczynają się od g. 9.00.

o   W środę 18.01 jest spotkanie komunijne w Kazuniu o g. 18.45, a w piątek 20.20.01 spotkanie do bierzmowania w Małocicach o godz. 19.

 

o    W tę sobotę 3-cią miesiąca przypada czytanie wypominków rocznych rano o godz. 7.20, a o godz. 8.00 jest Msza św. w intencji zmarłych.