Ogłoszenia 16.06

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 

XI Niedziela zwykła   

16.06.2024 r.  

 

 •   W czwartek 20.06 wieczorem od godz. 17 jest okazja do spowiedzi dla uczniów na zakończenie roku szkolnego, a o godz. 18 Msza św. Po Mszy św. zapraszamy bielanki, ministrantów i dziewczynki ze scholii i ich rodziców na zabawę i ognisko z niespodziankami.

 •   Uwaga! Informujemy, że od przyszłej niedzieli tj. 23.06 wchodzi wakacyjny program Mszy św. niedzielnych tzn. do ostatniej niedzieli sierpnia (25.08) nie będzie Mszy św. o godz. 12.30. Pozostałe Msze św. bez zmian.

 •   Za miesiąc przeżywamy uroczystość odpustową
  i nasz zabytkowy obraz Matki Bożej Szkaplerznej
  i obraz św. Barbary zostały już odrestaurowane,
  a rama wokół obrazu zostanie na początku lipca odczyszczona i pozłocona. Całkowity koszt renowacji to około 40 tys. zł. Dlatego zwracamy się z prośbą do wszystkich, którzy chcieliby wesprzeć dokończenie
  i sfinalizowanie tego pięknego dzieła. Jednocześnie dziękujemy wszystkim parafianom, którzy włączyli się do sponsorowania tego pięknego dzieła. Niech wam Bóg błogosławi, a nasza przemożna Patronka Matka Boża Szkaplerzna niech uprasza dla was
  i waszych rodzin wiele łask. Wasze nazwiska będą umieszczone w skrytce za obrazem dla przyszłych pokoleń. Uroczyste odsłonięcie naszego Obrazu nastąpi w dniu odpustu parafialnego tj. za miesiąc 14.07 w niedzielę o g. 11.

 •   Uwaga! Zachęcamy gorąco do włączenia się do akcji ZAGŁOSUJ NA ZAKUP SPRZĘTU REHABILITACYJNEGO DLA SZPITALA DZIECIĘCEGO W DZIEKANOWIE LEŚNYM. bom.mazovia.pl/glosowanie Szczegóły są na plakatach w gablotach info.

 •   Przypominamy, że opłaty związane utrzymaniem cmentarzy parafialnych w Archidiecezji Warszawskiej co 20 lat obowiązują wszystkich dysponentów grobów.  

 •   Zapowiedzi. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Jakub Krawczak kawaler zamieszkały w par. Leoncin i Daria Witkowska panna zamieszkała w par. tutejszej w Cybulicach Dużych. Zapowiedź 2. Ktokolwiek słyszałby o przeszkodach kanonicznych między nimi proszony jest o zgłoszenie ich do kancelarii parafialnej.