II Niedziela zwykła
17 stycznia 2021 r.

Ze względu na pandemię nie możemy przeprowadzić normalnej wizyty kolędowej, ale w poszczególne dni zapraszamy o godzinie 18:00 do kościoła mieszkańców poszczególnych ulic. Msza św. będzie sprawowana w intencji rodzin z danego dnia
kolędowego a na koniec specjalne błogosławieństwo. W czasie tej Mszy można złożyć ofiarę kolędową.

W poniedziałek 18.01 Kazuń Bielany ul.
Osiedlowa, Klonowa, Rosy, Pogodowa,
Zacisze

We wtorek 19.01 Cybulice Duże

W środę 20.01 Cybulice Małe oraz Cybulice A

W czwartek 21.01 Stare Grochale

Od 22.01 Msze św. kolędowe są sprawowane w Kaplicy Podwyższenia Krzyża św. w Małocicach.

W piątek 22.01 Janów-Mikołajówka, Wrzosówka, Wólka Czosnowska.

W sobotę 23.01 o godzinie 17:00 Małocice, Jesionka, Dębina

W poniedziałek 25.01 Augustówek, osiedle OAZA.

Zapraszamy również mieszkańców innych miejscowości, którzy nie mogli odbyć spotkania kolędowego we właściwym czasie dla swojej miejscowości.

Również w tym tygodniu wypada dzień Babci i Dziadka (21 i 22 stycznia w czwartek i piątek). Dziadkowie są darem Boga dla dzieci i dla całej rodziny. Pamiętajmy o nich w modlitwie

Od jutra rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Pamiętajmy więc, że to od naszej modlitwy również zależy czy chrześcijanie będą zjednoczeni.

Za tydzień 24.01 w niedzielę o godz. 9:30 zapraszamy grupę dzieci przygotowującą się do I Komunii św. z Małocic, a o godzinie 11:00 zapraszamy grupę dzieci przygotowującą się do I Komunii św. z Kazunia Bielany, Kazunia Polskiego i Kazunia Nowego.