Ogłoszenia 20.08

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  XX Niedziela zwykła 

20.08.2023 r.

 

o   We wtorek 22. sierpnia przypada Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej, a w sobotę 26.08 uroczystość MB Częstochowskiej. Zapraszamy czcicieli Matki Bożej.

o   Wczoraj w sobotę 19.08 wieczorem gościła w naszej parafii Pielgrzymka Piesza do Gierzwałdu. Pamiętajmy więc w modlitwach o nich bo oni modlą się za nasze rodziny i parafię a wędrują w wielkim trudzie do Sanktuarium Matki Bożej w Gietrzwałdzie na Warmii modląc się w intencji polskich rodzin.

o   Obfitości łask Bożych i opieki naszej M B Szkaplerznej życzymy wszystkim Jubilatom i Solenizantom. Wszystkim życzymy dobrej pogody, udanego wypoczynku a udającym się na wakacje bezpiecznej podróży.

 

o   Prasa w tyg. Niedz. m. in. Kryzys wiary w dobro oraz Wiara w biznesie dzieli się doświadczeniem spec od zarządzania firmami, a w tyg. Gość o tym jak wielu ludzi wierzy fałszywym przewodnikom duchowym