Ogłoszenia 20.11

DUSZPASTERSKIE

XXXIV  Niedziela zwykła

Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata 20.11.2022 r.

o    Dziś w Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata przeżywamy ostatnią niedzielę roku liturgicznego, a za tydzień
tj. 27.11 w I niedzielę Adwentu rozpoczyna się nowy rok duszpasterski realizowany pod hasłem Wierzę w Kościół Chrystusowy. Szczegółowy program adwentowy zostanie udostępniony.

o    Po Mszy św. można w zakrystii bądź na plebanii zamówić Mszę św. żałobną lub zamówić WYPOMINKI ROCZNE, które odczytywane są w 3 sobotę miesiąca wieczorem o godz. 17.20 przed Mszą św.,
która jest odprawiana w intencji naszych zmarłych o godz. 18.00 co miesiąc.

o    W piątek odbędą się 2 spotkania:
w kaplicy w Małocicach spotkanie komunijne o godz. 18.45, a w Kazuniu spotkanie do bierzmowania o 19.00.

o   Za tydzień ofiary na tacę są przeznaczone na utrzymanie Wyższego Metropolitalnego  Seminarium  Duchownego w Warszawie.

o   Wyższe Metropolitalne Seminarium Duchowne w Warszawie organizuje Rekolekcje dla rozeznających powołanie
w 4 terminach: 25-27 listopada 2022 i 19-21 maja 2023 wyjazdowe oraz 20-22 stycznia
i 10-11 marca 2023 w seminarium. Zapisy prowadzone są przez formularz na stronie internetowej seminarium.