DUSZPASTERSKIE

V Niedziela zwykła 7 lutego 2021r.

W tę środę II-gą miesiąca (10.02) jest Nowenna do św. Józefa. Zapraszamy tym bardziej, że przeżywamy Rok św. Józefa. Przed Mszą św. będą odczytywane prośby i podziękowania. Kartki do wpisywania swoich intencji są na stoliku pod chórem.

Za tydzień w niedzielę 14. lutego o godz. 11.00 i o 18.00 jest spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujące do I. Spowiedzi i Komunii św. z Kazunia Bielany, Polskiego i Nowego. Obecność na spotkaniu jest obowiązkowa.

W czwartek 11 lutego przypada Wspomnienie Matki Bożej z Lourdes i Światowy Dzień Chorego pod hasłem:
Jeden jest wasz Nauczyciel, a wy wszyscy braćmi jesteście. Prosimy więc wszystkich o modlitwę w intencji chorych Parafian, w których intencji będziemy się modlić w czasie Mszy św. w tę sobotę o godz. 18. Jest też możliwość zgłoszenia chorych do Komunii św. i sakramentu namaszczenia chorych. Zapraszamy.