Ogłoszenia 22.01

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

22.01.2023 r.

III  Niedziela zwykła

 

o   Trwają wizyty duszpasterskie kolęda.
Dziękujemy mieszkańcom Kazunia Nowego, Sadów, Osiedla PAN oraz Czeczotek za przyjęcie kolędy, wspólną modlitwę, poczęstunek i ofiary złożone na Kościół. Bóg zapłać!

Program kolędowania w tym tygodniu jest następujący:  
We wtorek 24.01 Kazuń Bielany i Polski ul. Długa od kościoła do nr 90 kapłan pierwszy, a drugi od nr 94 do lasu, w środę 25.01 Kazuń Bielany i Polski ul. Jeziorna, ul. Działkowa i Modrzewiowa, w czwartek 26.01 Kazuń Bielany ul. Wiosenna, Kwiatowa, Sosnowa, Wrzosowa oraz Świerkowa, w sobotę 28.01 Kazuń Bielany i Polski ul. Ogrodowa, Leśna, Widok i Szkolna jeden kapłan, a drugi kapłan

ul. Kampinoska, Szyszkowa, Jutrzenki, Wąska i Krótka. We wtorek 31.01 Kazuń Bielany ul. Osiedlowa, Klonowa, Pogodna, Rosy i Zacisze oraz ul. Trakt, Polna a drugi kapłan ul. Akacjowa, Orzechowa oraz Oaza Kampinos w środę 1.02 Grochale Stare ul. Wrzosowa i Brylantowa,
w czwartek 2.02 i w sobotę 4.02 UWAGA! KOLĘDA DODATKOWA zapisy indywidualne w zakrystii po Mszy św.   Ofiary składane dobrowolnie z okazji kolędy są przeznaczone na budowę nowego ogrodzenia wokół świątyni w Kazuniu. Wizyty kolędowa rozpoczynają się od g. 9.00.

 

o   W piątek 27.01 jest spotkanie komunijne w Małocicach o g. 18.45.