Ogłoszenia 23.06

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 

XII Niedziela zwykła   

23.06.2024 

 •   W piątek zakończył się rok szkolny i katechetyczny. Życzymy dzieciom i młodzieży wspaniałych wakacji. Przypominamy jednocześnie, że świątynie w Kazuniu i w Małocicach w wakacje są również czynne i otwarte codzienne zwłaszcza w niedzielę. Zapraszamy.

 •    Informujemy, że od dziś tj. 23.06 wchodzi wakacyjny program Mszy św. niedzielnych tzn. do ostatniej niedzieli sierpnia (25.08) nie będzie Mszy św. o godz. 12.30. Pozostałe Msze św. bez zmian.

 •    Uwaga! Zachęcamy gorąco do włączenia się do akcji ZAGŁOSUJ NA ZAKUP SPRZĘTU REHABILITACYJNEGO DLA SZPITALA DZIECIĘCEGO W DZIEKANOWIE LEŚNYM. bom.mazovia.pl/glosowanie Szczegóły są na plakatach w gablotach info.

 •    W świątyni trwają zaawansowane prace związane z montażem nowego oświetlenia. Po zakończeniu prac oświetleniowych świątynia zostanie wewnątrz pomalowana. 
    Za miesiąc natomiast przeżywamy uroczystość odpustową i nasz zabytkowy Obraz Matki Bożej Szkaplerznej i obraz św. Barbary zostały już odrestaurowane, a rama Obrazu zostanie na początku lipca odczyszczona i pozłocona. Całkowity koszt renowacji to około 40 tys. zł. Dlatego zwracamy się
  z gorącą prośbą do osób, które mogłyby wesprzeć dokończenie i sfinalizowanie tego pięknego dzieła. Jednocześnie dziękujemy wszystkim parafianom, którzy włączyli się do sponsorowania renowacji. Niech wam Bóg błogosławi, a nasza przemożna Patronka Matka Boża Szkaplerzna niech uprasza dla was i waszych rodzin wiele łask. Wasze nazwiska będą umieszczone w skrytce za obrazem dla przyszłych pokoleń. Uroczyste odsłonięcie naszego Obrazu nastąpi w dniu odpustu parafialnego tj. za miesiąc 14.07 w niedzielę o g. 11.

 •    W zakrystii czekają na odbiór grafiki modlitwy różańcowej rodziców i dziadków modlących się za dzieci i wnuków na kolejny rok. Jednocześnie zapraszamy chętnych rodziców, chrzestnych oraz dziadków aby dołączyli do naszej wspólnoty. Dane kontaktowe są w zakrystii. Zapraszamy członków Róż różańcowych z rodzinami na Mszę św. w intencji tego dzieła na Mszę św. za tydzień 30.06
  o godz. 11.