Ogłoszenia 23.07

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  XVI Niedziela zwykła

23.07.2023 r.

o  Przypominamy, że w okresie wakacji do ostatniej niedzieli sierpnia włącznie nie ma Mszy św. w niedzielę o godz. 12.30. Pozostałe godziny Eucharystii są bez zmian.

o  W przyszłą niedzielę 30. lipca w związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa patrona kierowców po Mszach św. będzie możliwość poświęcenia samochodów, motocykli, skuterów i rowerów. Pamiętajmy w modlitwie o wszystkich, którzy prowadzą pojazdy, a zwłaszcza o tych, którzy przebywają na urlopach prosząc o szczęśliwą podróż i powroty do domów dla nich.

o  W środę 26. lipca przypada wspomnienie liturgiczne świętych Joachima i Anny Rodziców Najświętszej Maryi Panny. W tym dniu obchodzimy Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych. Dlatego bardzo prosimy wszystkich o modlitwę w ich intencji i jednocześnie składamy życzenia dużo zdrowia i błogosławieństwa Bożego.

o  Zapowiedzi: do sakr. małżeństwa przygotowują się Mikołaj Wilczek kawaler i Julia Poddenek panna oboje z par. tutejszej zamieszkali w Kazuniu Nowym ul. Ordona. (zapowiedź 1.)

 

o  Obfitości łask Bożych i opieki naszej Matki Bożej Szkaplerznej życzymy wszystkim Jubilatom i Solenizantom. Pamiętajmy w czasie letnich upałów aby ograniczyć przebywanie na słońcu, pić dużo wody i nie zapominać o zwierzętach aby zapewnić im cień i zimną wodę do picia. Wszystkim udającym się na wakacje życzymy dobrej pogody, udanego wypoczynku i bezpiecznej podróży.