Ogłoszenia 25.06

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 XII Niedziela zwykła 

25.06.2023 r.

 

·     W ten czwartek 29.06 wieczorem o godz.18 przypada uroczystość Apostołów św. Piotra i Pawła. Zapraszamy na liturgię, a wszystkim Piotrom i Pawłom życzymy z okazji imienin takiej wiary i odwagi jaką mieli ich patronowie. Przypominamy, że z tej okazji są  zbierane ofiary na tacę na potrzeby biskupa Rzymu, a jest to Danina św. Piotra tzw. świętopietrze.

·      W tę sobotę [1.07] pierwszą miesiąca lipca  przypada Nabożeństwo Fatimskie o g. 17.10 i Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP.

·      Za tydzień w I niedzielę miesiąca [2.07] po Sumie Adoracja i procesja wokół świątyni. Zapraszamy bielanki, ministrantów i Róże Różańcową, która ma po procesji spotkanie.
 

·     Uwaga! Rozpoczyna się okres wakacyjny i w związku z tym od dzisiejszej niedzieli ostatniej czerwca (25.06) do ostatniej niedzieli sierpnia włącznie (27.08) nie ma Mszy św. o g. 12.30. Pozostałe godziny Mszy św. są bez zmian.

 

·     Wszystkim uczniom z okazji wakacji życzymy wspaniałego wypoczynku, dobrej pogody i szczęśliwego powrotu do domu.
Nie zapominajcie, że w wakacje świątynie są otwarte. Zapraszamy więc na Msze św. w niedzielę i święta w naszych kościołach
w Kazuniu bądź w Małocicach.