Ogłoszenia 25.12

 

                 OGŁOSZENIA

             DUSZPASTERSKIE

I  Niedziela Narodzenia Pańskiego

  25.12.2022 r.

o    W sobotę 31. grudnia w ostatni dzień roku odbędzie się nabożeństwo dziękczynne za mijający rok i błagalne w intencji o błogosławieństwo na 2023 r.

o    Rozpoczynamy Oktawę Bożego Narodzenia, która zakończy się w przyszłą niedzielę 1. stycznia Uroczystością ku czci Bogurodzicy Maryi. Po sumie będzie Adoracja i Procesja eucharystycznie wokół świątyni, Zapraszamy bielanki na godz. 12.30 , osoby z Róży Różańcowej i Bractwo św. Józefa do niesienia chorągwi.

o    W ostatnią niedzielę grudnia przypada co roku uroczystość świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa, ale w tym roku wypada niedziela dziś dlatego zapraszamy na tę uroczystość w piątek 30. grudnia o godz. 18. Będziemy dziękować Bogu za nasze rodziny prosić o błog. Boże na nowy rok. 

o   W zakrystii można pobrać Opłatki na stół wigilijny. Ofiary za nie są przeznaczone na utrzymanie Kościoła.

o    Dziękuję p . Tomkowi i p. Bogdanowi z Kazunia za ofiarowanie choinek do świątyni, p. Andrzejowi z Cubulic Małych za ustrojenie wieńca nad drzwiami do świątyni oraz strażakom za ubranie choinek, p. Mariuszowi za ubranie lampek, p. Krystynie za wystrój przy ołtarzu oraz p. Markowi z kolegami za montaż szopki.  Bóg zapłać.

o    Chcemy uczcić pamięć zmarłych parafian, którzy odeszli w tym 2022 roku Mszą św. żałobną, która zostanie odprawiona uroczyście w 2 niedzielę nowego 2023 roku tj. 8. stycznia o godz. 12.30. Zapraszamy wszystkie rodziny pogrążone w żałobie do udziału w tej Mszy św.

 

o    Od wtorku 3. stycznia rozpoczynają się wizyty duszpasterskie kolęda. Wizyty rozpoczynają się od godz. 9. W związku z tym porządek Mszy św. od 2. stycznia w tygodniu ulegnie zmianie: w poniedziałki o godz. 18, we wtorki i soboty Msze św. będą tylko rano o godz. 8.00, a w środy, czwartki i piątki rano o godz. 8.00 lub wieczorem o godz. 18.00. Program kolędowania jest następujący: we wtorek 3.01 Cybulice Duże ul. Wspólna, Kwiatowa, Sezamkowa, Leśna, oraz a drugi kapłan w Cybulicach ul. Polna, Spacerowa, Makowa, Borkowa i Partyzantów.
W środę 4.01 Cybulice Małe ul. Wiosenna, Kwiatowa, a po południu Wesoła i Kwiatowa bloki. W czwartek Cybulice Małe ul. Mazowiecka, Kasztanowa, Parkowa, Spokojna. W sobotę Grochale Stare, a drugi kapłan Osiedle domków przy ul. Wrzosowej i Brylantowej.