Ogłoszenia 27.11

 

                   OGŁOSZENIA 

               DUSZPASTERSKIE

I  Niedziela Adwentu 27.11.2022 r.

 

o    Dziś tj. 27.11 w I niedzielę Adwentu rozpoczyna się nowy rok duszpasterski realizowany pod hasłem Wierzę w Kościół Chrystusowy. Szczegółowy program adwentowy jest udostępniony w gablotach i na stronie parafii.

o    Msze św. roratnie ku czci Najśw. Maryi Panny są w we wtorki, czwartki i soboty o godz. 6.45,
a w sobotę są poprzedzone Godzinkami o godz. 6.20. Uwaga! Dla dzieci jest przygotowany specjalny program adwentowy, który zostanie powadzony przez Joachima ojca Maryi a dziadka Pana Jezusa. Są przygotowane dla dzieci specjalne niespodzianki. Tylko trzeba przychodzić na Roraty.                                                                                    

o   W tym tygodniu przypadają I czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca. Przypominamy, że w I czwartek jest Msza św. w intencji powołań kapłańskich i zakonnych z rodzin naszej parafii, a potem jest Adoracja Pana Jezusa do godz. 19.30, do której gorąco zachęcamy. W I piątek spowiedź w Małocicach o godz. 15.30, a w Kazuniu o g.17.30. W I sobotę o godz. 6.20 są śpiewane Godzinki, a o 6.45 są Roraty w intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu NMP, po których jest nabożeństwo fatimskie.
W I niedzielę po Sumie Adoracja, Procesja i spotkanie Róży Różańcowej z wymianą tajemnic.

o    W tę sobotę przypada zbiórka miesięczna dla ministrantów i bielanek oraz ich rodziców. Zapraszamy ministrantów na godz. 10.30, a bielanki na godz. 15.30 na Plebanię.

o   Dziś ofiary na tacę są przeznaczone na utrzymanie Wyższego Metropolitalnego  Seminarium  Duchownego w Warszawie.

 

o   W zakrystii można pobrać Opłatki na stół wigilijny. Ofiary za nie są przeznaczone na utrzymanie Kościoła.