Ogłoszenia 28.08

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXII Niedziela zwykła 28.08.2022 r.

Ø    W tym tygodniu przypadają I czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca. W I czwartek modlimy się o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne z rodzin naszej parafii, a po Mszy św. jest Adoracja Najśw. Sakramentu w tej intencji, w I piątek w Małocicach spowiedź g. 15:30, a Msza św. o godz. 16:00, a w Kazuniu spowiedź od godziny 17:30. Zapraszamy serdecznie wszystkich czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa. W I sobotę odbędzie się Różaniec fatimski o godz. 17:10, a potem Msza św. wotywna o Niepokalanym Sercu NMP. W I niedzielę po Sumie Adoracja Najświętszego Sakramentu i Procesja wokół świątyni. Zapraszamy bielanki na godz. 12.30 bo to dzień ich dyżuru miesięcznego.

Ø   Przypominamy, że od przyszłej niedzieli powraca Msza św. o godz. 12.30. Przy okazji przypominamy, że w okresie wakacyjnym już od kilku lat nie ma Mszy św. o godz. 12.30 od ostatniej niedzieli czerwca do ostatniej niedzieli sierpnia.

 

Ø  W czwartek 1.09 przypada 83. rocznica wybuchu
II wojny światowej. W modlitwach pamiętajmy
o tych, którzy oddali życie za wolność naszej Ojczyzny. Zapraszamy na Mszę św. za Ojczyznę.
W tym dniu również modlimy się w intencji uczniów z okazji nowego roku szkolnego o g. 18.
  

Ø  W naszej parafii istnieją dwa Kółka Różańcowe. Jednak brakuje w pierwszym z nich kilku osób. Dlatego zachęcamy parafian aby włączyli się do Grupy Różańcowej i odmawiania jednego dziesiątka różańca dziennie – spotkania miesięczne odbywają się w I sobotę miesiąca o godz. 17.10. Jest to nabożeństwo fatimskie i po nim Msza św. Gorąco zapraszamy.
 

Ø  Zapraszamy na Ogólnopolską Pielgrzymkę Rolników – Dożynki Jasnogórskie, święto dziękczynienia Bogu za plony w dn. 4 września   ( niedziela) na Jasnej Górze. Szczegółowy plan w gablocie informacyjnej.