I Niedziela Wielkanocna

Niedziela Zmartwychwstania 4.04.2021 r.

•   Liturgia Wigilii Paschalnej rozpoczęła w Kościele Okres wielkanocny. Jutro rano o godz. 6 Msza św. rezurekcyjna (bez procesji wokół światyni). Nie będzie Mszy św. o godz. 7:30, a pozostałe Msze św. bez zmian.

•    Dziękuję  wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie liturgii Wielkiego Tygodnia, a szczególnie Triduum Paschalnego. Dziękuję ks. Jerzemu wikariuszowi za ofiarną pomoc i życzliwość, dziękuję pani Zeni naszej gospodyni za piękną posługę na Plebanii, dziękuję panu Organiście i chórowi parafialnemu  oraz solistom, dziękuję służbie liturgicznej, dziękuję za przygotowanie ołtarzy tj. Ciemnicy
    i Grobu Pańskiego oraz przyozdobienie chrzcielnicy, dziękuję  paniom za posprzątanie świątyni, dziękuję wszystkim za piękny udział w liturgii i czuwanie przy Grobie Pańskim, dziękuję   strażakom za posprzątanie terenu przy Kościele i Plebanii.  Dziękuję wszystkim osobom, które włączyły się w zbiórkę ofiar na kwiaty do Grobu Pańskiego. Bóg zapłać wszystkim, których pominąłem za pomoc.

•    Jutro w Poniedziałek Wielkanocny  porządek Mszy św. tak jak w niedzielę. Ofiary na tacę są przeznaczone tradycyjnie na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

•     We wtorek 6 kwietnia w Ośrodku Zdrowia w Kazuniu Polskim odbędą się bezpłatne badania wzroku. Zapisy w zakrystii.