Ogłoszenia 29.01

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

29.01.2023 r.

IV  Niedziela zwykła

o   Trwają wizyty duszpasterskie kolęda.
Dziękujemy mieszkańcom Kazunia Bielany i Polskiego za przyjęcie kolędy, wspólną modlitwę, poczęstunek i ofiary złożone na Kościół. Bóg zapłać!

Program kolędowania w tym tygodniu jest następujący:  
We wtorek 31.01 Kazuń Bielany i Polski ul. Akacjowa, Orzechowa oraz Oaza Kampinos, w środę 1.02 Grochale Stare ul. Wrzosowa i Brylantowa, w czwartek 2.02 od godz. 11.15 Kazuń Bielany i Polski ul. Trakt i Polna oraz kolęda dodatkowa, w sobotę 4.02 Kazuń Bielany i Polski ul. Ogrodowa, Leśna, Widok i Szkolna. We wtorek 7.02 Kazuń Bielany ul. Osiedlowa, Klonowa, Pogodna, Rosy i Zacisze.
Ofiary składane dobrowolnie z okazji kolędy są przeznaczone na budowę nowego ogrodzenia wokół świątyni w Kazuniu. Wizyty kolędowa rozpoczynają się od g. 9.00.

o    W tym tygodniu przypadają I czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca.

o    W I czwartek 2.02 jest święto Ofiarowania Pańskiego i porządek Mszy św. jest następujący: w Kazuniu rano  o godz. 8 i wieczorem o godz. 18, a w Małocicach o godz. 10. Prosimy o przyniesienie gromnic z osłonką. W I piątek spowiedź w Małocicach od godz. 15.30, a w Kazuniu od 17.30. W I sobotę nabożeństwo fatimskie rano o godz. 7.15, a o 8.00 Msza św. Przypominamy, że w tym dniu jest miesięczna zbiórka dla ministrantów i ich rodziców o godz. 10.30, a dla bielanek i ich rodziców o godz. 15.30. Obecność obowiązkowa. Natomiast za tydzień w I niedzielę miesiąca 5.02 przypada po Sumie Adoracja Najśw. Sakramentu i jest to miesięczny dzień dyżuru dla bielanek. Zapraszamy was bielanki i rodzice na Mszę św. za tydzień o godz. 12.30.

 

o   Również za tydzień w niedzielę 5.02 po Sumie jest miesięczne spotkanie dla Róży Różańcowej.