V Niedziela Wielkanocna 2.05.2021 r.

*                 W naszej diecezji powstał  TELEFON ZAUFANIA oferujący bezpłatne anonimowe wsparcie dla małżeństw w kryzysie. Dyżury pełnią przygotowani psychoterapeuci z dużym doświadczeniem w pomocy małżeństwom i rodzinom. Telefon czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 19-22  pod nr (22) 11- 200 – 36. Szczegóły na stronie www.fundacjabliskorodziny.pl  i w gablocie parafialnej.

*                 W sobotę rozpoczęły się nabożeństwa majowe w Małocicach o godz. 16, w Kazuniu o godz. 17.30. Zapraszamy.

*      Dziś w niedzielę 2.05 odbędzie się w Małocicach spotkanie dla dzieci z 3-ej kl.
i rodziców w sprawie I Komunii św.

*       Jutro 3 maja przypada Uroczystość NMP Królowej Polski. W Kazuniu Msze św. są o godz. 9 i 18, a w Małocicach o godz. 10.30 nabożeństwo majowe, a o 11 Msza św.

*      W czwartek 4. maja przypada wspomnienie św. Floriana. Pamiętajmy w tym dniu o strażakach i pomódlmy się za nich o bł. Boże.

*      Zapowiedzi: do sakr. małżeństwa przygotowują się: 1) Kamil Seroczyński kawaler i Joanna Furtak panna oboje pochodzący z parafii tutejszej z Cybulic, a zamieszkali w Nowym Dworze Maz.
w parafii św. Michała Archanioła. (zap.1)

2) Bartłomiej Dobrzyński kawaler z parafii tutejszej zam. w Sowiej Woli i Dominika Maria Stal panna zamieszkała w Warszawie w par. MB Pięknej Miłości. (zap.1)