VI Niedziela Wielkanocna 9.05.2021 r.

• W naszej diecezji powstał  TELEFON ZAUFANIA oferujący bezpłatne anonimowe wsparcie dla małżeństw w kryzysie. Dyżury pełnią przygotowani psychoterapeuci z dużym doświadczeniem w pomocy małżeństwom i rodzinom. Telefon czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 19-22  pod nr (22) 11- 200 – 36. Szczegóły na stronie www.fundacjabliskorodziny.pl  i w gablocie parafialnej.

• W środę przypada Nowenna do św. Józefa. Pod chórem są karteczki do zapisania intencji do naszego potężnego Patrona.

• W czwartek przypada Wspomnienie NMP Fatimskiej i kolejna rocznica objawień. Orędzie  Maryi z Fatimy ciągle jest aktualne: nawróćcie się, pokutujcie i odmawiajcie Różaniec. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.

• W tę sobotę III-cią m-ca przypada Msza św. w int. zmarłych z wypominków rocznych. O godz. 17.20 będą czytane wypominki.

• Nabożeństwa majowe w Małocicach

są o godz. 16, a w Kazuniu o godz. 17.30. Zapraszamy.

•   W przyszłą VII niedzielę wielkanocną przypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego dlatego od piątku rozpoczyna się Nowenna do Ducha Świętego.

•   Zapowiedzi: do sakr. małżeństwa przygotowują się: 1) Kamil Seroczyński kawaler i Joanna Furtak panna oboje pochodzący z parafii tutejszej z Cybulic,
    a zamieszkali w Nowym Dworze Maz.
    w parafii św. Michała Archanioła. (zap.2)

2) Bartłomiej Dobrzyński kawaler z parafii tutejszej zam. w Sowiej Woli i Dominika Maria Stal panna zamieszkała w Warszawie w par. MB Pięknej Miłości. (zap.2)