OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE X Niedziela Zwykła 6.06.2021 r.

• Rozpoczęły się nabożeństwa czerwcowe.
    W Małocicach o godz. 16.00 a w Kazuniu o godz. 17.30.

• W tę środę II-gą miesiąca przypada Nowenna do św. Józefa. Zapraszamy do włączenia się w modlitwy w roku św. Józefa i napisania intencji.

• Trwają dni Oktawy Bożego Ciała i do czwartku włącznie po nabożeństwie czerwcowym  przed Mszą św. o godz. 17.15 jest procesja eucharystyczna wokół świątyni. Zapraszamy ministrantów i bielanki oraz dziewczynki komunijne do sypania kwiatków. W czwartek błogosławieństwo wianków.

• W piątek przypada Uroczystość Najśw. Serca Pana Jezusa i 100-tna rocz. poświęcenia Polski Najśw. Sercu P. Jezusa. Dlatego podczas nabożeństwa czerwcowego odnowimy Akt Poświęcenia Polski Najśw. Sercu P. Jezusa.

W sobotę natomiast jest Wspomnienie Niepokalanego Serca Najśw. Maryi Panny.

• W sobotę o godz. 10:00 odbędzie się zbiórka ministrantów.

•  Od pewnego czasu niepokoi społeczność lokalną to co dzieje się na placu rekreacyjnym przed Kościołem, a szczególnie w altanie, która staje się siedliskiem zła. Prosimy więc rodziców o odpowiedzialność za dzieci i o baczne zainteresowanie się dorastającymi dziećmi, które przebywają bez żadnego nadzoru do późnych godzin na placu i w altanie.

•  Dziś jak co roku w I niedzielę m-ca jest Święto Dziękczynienia i po Mszy św. przed Kościołem zbierane są ofiary do puszek na budowę Świątynię Opatrzności Bożej w Wilanowie.

•   Zapowiedzi: do sakr. małżeństwa przygotowują się: Rafał Zielski kawaler zamieszkały w parafii tutejszej w Kazuniu Nowym oraz Emilia Witkowska panna zamieszkała w parafii Nasielsk w miejscowości Mazewo Dworskie A. (zapowiedź 2.)