OGŁOSZENIA

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 

 XV Niedziela zwykła 11.07.2021 r.

  • Od piątku 9 lipca rozpoczęła się Nowenną do M.B. Szkaplerznej jako duchowe przygotowanie do Uroczystości odpustowej, która odbędzie się w dn. 18 lipca w niedzielę. Codziennie po Mszy św. wieczornej od godz. 1830 jest Adoracja Najśw. Sakramentu zakończona dziesiątkiem Różańca i Apelem jasnogórskim około godz. 1900. Zapraszamy do udziału w modlitewnym czuwaniu w intencji naszej parafii. 

  • Program Nowenny jest następujący:

 piątek  9 lipca – w intencji chorych oraz cierpiących
sobota 10 lipca – w intencji osób samotnych
niedziela 11 lipca w intencji małżeństw rozbitych
      i niesakramentalnych
poniedziałek  12 lipca – w intencji osób uzależnionych
wtorek 13 lipca – w intencji zatwardziałych
      grzeszników
środa 14 lipca  –  w intencji młodzieży
czwartek 15 lipca  – o powołania kapłańskie
      i zakonne z naszej parafii
piątek 16 lipca –  w intencji rodzin
sobota  17 lipca  –  w intencji zmarłych (w tym dniu przypada 3 sobota miesiąca i msza św. zbiorowa w int. zmarłych z wypominek rocznych). Uwaga! Wypominki ze względu na Mszę św. ślubną (o g. 18)  będą odczytane o godz. 16.30, a Msza św. za zmarłych będzie odprawiona o godz. 17.  Zapraszamy.

  •    Uroczysta msza św. odpustowa zostanie odprawiona o godz. 1100 w intencji Parafian. Po Mszy św. odbędzie się Adoracja połączona z Procesją wokół świątyni zakończona błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem, uzyskaniem odpustu zupełnego i możliwością uroczystego przyjęcia Szkaplerza Matki Bożej z Góry Karmel.  

  • Informujemy, że decyzją Episkopatu Polski od 20 czerwca zniesiono dyspensę od uczestnictwa we Mszy św. niedzielnej.

  • Uwaga! W okresie wakacji tj. do ostatniej niedzieli sierpnia Msza św. o godz. 12.30 jest odwołana. Natomiast Msza św. zbiorowa w intencji Parafian jest przeniesiona na godz. 11.00.  

  •   Życzymy wiele błogosławieństwa na wyjazdy odpoczynkowe.

  • Zapowiedzi: do sakr. małżeństwa przygotowują się: !) 1) Mariusz Tomaszewski kawaler pochodzący z par. Wiersze z Brzozówki i Karina Pyczot panna zamieszkujący w parafii Chrystusa Najwyższego Kapłana w Warszawie Kobiałce (zapowiedź 1.)

2) Michał Stanisław Tymiński kawaler z parafii tutejszej z Czeczotek oraz Klara Maria Kłosiewicz panna z par. św. Jana Chrzciciela w Józefowie- Michalinie (zapowiedź1.)