XXII Niedziela Zwykła

30 sierpnia 2020 r.

• Msze św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego w intencji uczniów: w Małocicach we wtorek 1.09 o g. 16.30 poprzedzona spowiedzią o g. 16.00. W Kazuniu spowiedź o 17.30, a Msza św. o 18.
  • Uwaga! Kończą się wakacje i za tydzień Msze św. niedzielne będą o godz. 12.30.
  • W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca. W I czwartek Msza św. w intencji powołań kapłańskich i zakonnych z rodzin naszej parafii, a potem Adoracja, w I piątek w Małocicach spowiedź o g. 15.30 i Msza św., a w Kazuniu spowiedź od g. 17.30 i Msza św. Uwaga! W ten piątek jest również obowiązkowe spotkanie przed bierzmowaniem dla młodzieży i ich rodziców i okazja do spowiedzi i uczestnictwa we Mszy św. o g. 18. Natomiast po Mszy św. jest spotkanie organizacyjne. W sobotę przed Mszą św. o 17.30 jest różaniec fatimski, a o g. 18 Msza św. W niedzielę po sumie Adoracja i procesji.
  • We wtorek 1. września przypada 81 rocznica wybuchu II wojny światowej. Pamiętajmy
    w modlitwie o poległych i pomordowanych w czasie wojny.
  • Uwaga! Ministranci i bielanki oraz ich rodzice mają spotkanie powakacyjne w drugiej połowie września.
  • Obfitości łask Bożych i opieki naszej Matki Bożej Szkaplerznej życzymy Jubilatom i Solenizantom. Wszystkim udającym się na wakacje życzymy udanego wypoczynku i bezpiecznej podróży.
  • W dniu 26.09 br. odbędzie się pielgrzymka mężczyzn na Jasnej Górze tzw. MĘSKIE OBLĘŻENIE JASNEJ GÓRY. Wyjazd poprzedzony będzie warsztatami on-line na temat roli mężczyzny m. in. odpowiedzialności. Zapisy w zakrystii.
  • Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.
  • Zapowiedzi:
    – Michał Gawart kawaler z parafii Wiersze

zamieszkały w Rostoce i Paulina Gorzkowska panna

z parafii tutejszej zamieszkała we Wrzosówce (zap.2)

– Artur Jackowski kawaler i Natalia Krajczyńska panna

zamieszkali w parafii tutejszej w Starych Grochalach (zap.2)